BASS FEST 2014 Winter w. Mefjus

Zimná edícia obľúbeného Bass festu prinesie do Bateliéru a do Fugy 15 skvelých DJov a producentov, ktorí budú strhávať davy na troch stageoch. Továrenská sa bude otriasať v základoch pod nákladmi najlepšej drum and bass, neurofunk, dubstep, trap a ostatnej bass music.

O hrudné vibrácie sa postarajú slovenskému publiku známi producenti Jimmy Pe, rakúski producenti LX Sounder a DreadyBear v novom projekte DB:LX, deepový dubsteper Catharsis, trap si užijete na bare v podaní rakúšanov Uzy a Zanin. Headlinerom festivalu bude hviezda svetového neurofunku pán Mefjus, ktorý predstaví svoj čerstvý album Emulation plný .

Supportovať ich budú slovenskému dnb publiku známy producent Ero Drummer, so svojim jedinečným jungle-dnb zvukom sa prezentuje D-High, v b2b sete to odpália Fatsound a Opaque a liquidfunkovú nálož si užijete na úvod párty s djom Drummatic.

Zahrejte sa s nami na párty, kde si každý nájde to svoje správne bpm. Oprášte svoje raverské tenisky a do partylistu značte 12. december. Entry 7 eur, od 18+ rokov.

Viac info, aftermovie, fotoreporty a partylist na www.nudance.sk

Facebook event http://bit.ly/Bass_fest_2014

DrumandBass.FM liquidfunk & neurofunk

MEFJUS (AT)
Ero Drummer
D-High (Ger)
Fatsound
Opaque
Drummatic

DUBBASE.FM✪dubstep, drumstep, bass
Jimmy Pe
DB:LX (AT) a.k.a DreadyBear & LX Sounder
Waveline (AT)
Catharsis (AT)

TRAP.FM✪trap, twerk, grime
Uzzy (AT)
Zanin (AT)
Hoffman
Trapass

flyer