Broken Therapy w. NEONLIGHT

Doteraz najväčšia Broken Therapy XL sa odohrá už tento piatok!

Tentokrát sa môžete tešiť na super silný line-up, čaká vás totiž NEONLIGHT a Brainpain. Všetka zábava sa odohrá v klube LOFT, ktorý sa pýši jedným z najlepších klubových zvukov v Bratislave. Nemali by ste si to nechať ujsť, lebo ako všetci vieme, povestná Továrenská ulica už tu dlho nebude a s ňou ani posledný fungujúci klub.

Pôvodne booknutý Zardonic sa bohužiaľ v apríli na Slovensku a v Poľsku nezastaví, kvôli tomu, že mu neschválili víza. No pripravili sme pre vás snáď ešte lepšieho hlavného hosťa, ktorým bude jeden člen z dvojice Neonlight. Táto producentská dvojica z nemeckého mesta Leipzig má práve dokončený debutový album s názvom MY GALACTIC TALE a výjde začiatkom mája na Blackoute. My budeme mať možnosť počuť vačšinu nových trackov už najbližší piatok 1. apríla. BOMBA!!!

 

 

Druhý headliner bude poľský top producent Brainpain, ktorý nás svojimi našlapanými setmi a vystúpeniami viackrát presvedčil, že na takúto akciu patrí. Tretí headliner je slovenský neurofunkový špecialista Kutlo a support im bude robiť trojica Robx, Fucktor a Raven.

Akcia sa ponesie v znamení neurofunku, hardstepu, techstepu, darkstepu a crossbreedu. Pripravili sme teda veľkú párty, na ktorú všetci budeme dlho spomínať. So Lets rave begins!

 

Timetable uverejníme deň pred udalosťou tu ...

22.00 Raven
23.00 Kutlo
00.00 NEONLIGHT
01.30 BRAINPAIN
03.00 Robx
04.00 Fucktor

 

SÚŤAŽ

Chceš vyhrať 2 vstupenky na Broken Therapy XL?
Pridaj svoj email do Newslettera NU:DANCE a dostaneš sa do zlosovania. Ten nájdeš na našej webke v úvode.
Výhercov uverejníme na facebook udalosti tu

 

NEONLIGHT
Brainpain
Kutlo (Official)
ROBX
Fucktor
Raven

Entry 8 eur.
Po 2.00 4 eur.
Vstup od 18 rokov.
Do 18 rokov vstup v triezvom stave v doprovode dospelej osoby.

 

broken