DNB:FEST DARK SUMMER 2018

 

Jedinečný DNB:FEST si po polroku užijeme opäť, tentokrát nesie podtitul Dark Summer!

Na mieste činu sa stretneme v sobotu 9teho júna a oslávime spoločnú lásku k bassovým lámaným beatom a.k.a DNB <3 Tento DNB:FEST bude venovaný výhradne neurofunku a hardom, s ostatnými žánrami si potykáme snáď nabudúce. Do Bratislavy pricestuje trojica zahraničných hostí, ktorí budú reprezentovať 3 svetové labely, ktoré určite obľubuješ. Počas noci budete mať prístup do celého Babylonu aj na balkón za jednotné vstupné, VIP lístky nebudú v predaji. Kvalita a váš čo najkrajší zážitok sú pre nás priority a preto sa postaráme sa aby ste sa cítili čo komfortne a o bezpečnosť sa starala slušná security služba. Sleduj FB udalosť a zapoj sa do súťaží o lístky, tričká a šiltovky, budeme radi. Nám ostávajú ešte 2 mesiace príprav, tak snáď pôjde všetko hladko a vidíme sa v plnom nasadení začiatkom júna. Tešíme sa na vás 🙂

 

HALLUCINATOR /EMI| PRSPCT | Forbidden Society | Yellow Stripe | Melting Pot
HYPOXIA /MethLab, Bad Taste, Eatbrain, Drum&bass arena, Titan Rec.
MERIKAN /Blackout / PRSPCT/ Cause4Concern / Close2Death

support:
DUALSCRIPT /Close2death
GRNA live /Serotone rec.
M-CEE /Nu:dance
DR. WHITE
/Basement
Dj contest

 

Entry 13/15 eur. 

Unique party atmosphere, visualisations & decorations
Massive sound & lights, 3 bars, balcony, no smoking in club, tickets on door.

Media support: Radio_FM, Scena_FM, Citylife, Gregi

 

RULEZ IN CLUB:

1. Na bráne dostanete identifikačný náramok, budete mať možnosť odložiť veci do šatne a budete prekontrolovaní či do klubu nevnášate nepovolené predmety. Prosíme vás správajte sa slušne a priateľsky, aby sme spoločne vytvorili naozaj neopakovateľnú rodinnú atmosféru 🙂
 
2. Na bezpečnosť bude dohliadať nami vybraná a profesionálna security služba, ktorá má skúsenosti z veľkých drum and bass parties. Chalani majú inštrukcie ako riešiť vzniknuté situácie priateľsky, primerane, ako sa správať k návštevníkom aby sa cítili dobre.
 
3. Do klubu je prísny zákaz vnášať a užívať vlastný alkohol, zbrane, omamné látky, nebezpečné predmety a fixy. Na vstupe bude prebiehať kontrola, preto vo vlastnom záujme nevnášajte do klubu nepovolené veci, pretože vám budú odobrané a znehodnotené.
 
3. Na tejto párty nebudeš potrebovať VIP lístok, pretože balkón ako aj všetky priestory klubu budú prístupné na klasický lístok.
 
4. Na bráne bude dostatok lístkov. Pohodlná kapacita klubu je 700 ľudí. 
 
5. Na vstupe si budeš môcť zakúpiť tričká a šiltovky. Svoje veci si môžeš odložiť v šatni za poplatok 50centov.
 
6. Počas akcie bude nahrávaný videozáznam [aftermovie] a taktiež fotoreport, urobte si pekné spomienky s priateľmi, uverejníme ich čo najskôr po akcii. Počas akcie postujte svoje fotky a videá, niektorých odmeníme vstupenkou či tričkom.
 
7. Ak si sa zapojil-a do niektorej zo súťaží a podarilo sa ti vyhrať, nájdeš sa na zozname hostí pri vstupe. Nezabudni si doklad totožnosti a výhru si žiadaj na vstupe u biletárov.
 
9. Fajčenie v klube nebude možné aj keď sa to ešte snažíme dohodnúť tak aby bola dodržaná bezpečnosť a poriadok. Budú na to vyhradené priestory pred klubom.
 
10. Vyhradzujeme si právo vyprevadiť osoby v neprístojnom stave a tých, ktorí porušujú tieto pokyny.
 
Ďakujeme za rešpektovanie, je to v záujme všetkých návštevníkov a kvality párty 😉