DNB:FEST OPEN AIR 2016

 

Milí návštevníci DNB:FEST OPEN AIR 🙂

veľké ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa s nami prišli zabaviť a zaprášiť si tenisky na Hornú Stredu do víru drum and bassu, o ktorý sa postarali naši špeciálni hudobní hostia. Je nám cťou mať taký skvelý crowd. Veríme, že ste si sety svojich obľúbených Djs užili a uvidíme sa na zimnom DNB:FESTe v MMC a opäť o rok pripravíme Open Air.

Fotoreporty uverejníme v najbližších dňoch a tešiť sa môžete aj na tučné aftermovie, ktoré pripravíme do mesiaca.

Pozývame vás na oslavu 8 narodenín NU:DANCE Music, ktorá sa uskutoční v piatok 9.9. v bratislavskom mega klube Majestic Music Club /MMC/.  Tešiť sa môžete na legendérneho producenta z UK a dvojicu aktuálnych top producentov z Eatbrain rec. Udalosť už čoskoro na našom facebooku.

 

ZOPAR FOTIEK Z MOBILNEHO TELEFONU, KYM DORAZIA FOTOREPORTY 🙂

IMG_2366

IMG_2364

IMG_2348

 

AK STE SI NESTIHLI ZAKUPIT NOVE TRICKO DNB:FEST, MOZETE SI HO OBJEDNAT NA EMAILY DNBFEST@NUDANCE.SK

IMG_2353

 

Bližšie info k areálu Horná Streda:

V prípade zlého počasia, budú pripravené dva stages s kapacitou 600-700  ľudí.

O bezpečnosť sa bude starať profesionálna a skúsená SBS služba, ktorá svoju prácu robí zodpovedne a slušne.

Stanovať bude možné verejne v okolí jazera na Hornej Strede bez akýchkoľvek poplatkov.

Kúpanie sa počas akcie bude v areáli DNB:FESTu pre bezpečnosť návštevníkov zakázané. Na vlastné riziko sa budete môcť schladiť v jazere kdekoľvek mimo areálu.

 

Aby sme si všetci tento drum and bassový sviatok mohli naplno vychutnať, prosíme vás, buďte k sebe navzájom slušní a priateľskí, zabávajte sa, ale neskúšajte, kde až sú vaše možnosti. Boli by sme neradi, keby musela zasahovať SBS alebo záchranka. Dávajte pozor na svoje zdravie, aj zdravie svojich kamarátov. Užime si to tak, aby sme odchádzali s pocitom radosti z hudby a skvele strávených chvíľ.

 

VSTUPENKY NA MIESTE:

15.00 - 22.00 cena 13 eur

22.00 - 04.00 cena 15 eur

04.00 - 10.00 cena 7 eur

 

TIMETABLE

15.00 DejWeed
16.00 Futo
17.00 Acid
18.00 Flipologic
19.00 Beatprox & Volmax
20.00 Mostless & Neorge
21.00 Necro & Presenta
22.00 Hoffman
23.00 D-high
00.00 Komander Ground
01.00 ANNIX
02.00 Dualscript
03.00 Sinister Souls
04.00 Gorebug & Dekel
05.00 Dr. White & Mark Bane
06.00 Sir. Bakulu & Slight
07.00 Fatsound & Opaque
08.00 Stanlee & Hekrim
09.00 Dckdst & Blk positiv
10.00 b2b až dokiaľ budeme vládať 🙂

 

FACEBOOK UDALOSŤ

 

mapka

 

Pozývame vás na prvý letný DNB:FEST OPEN AIR, ktorý sa uskutoční v sobotu, 13. augusta pri Piešťanoch. Po úspešných klubových verziách DNB:FESTu sme sa rozhodli, že pre vás zorganizujeme aj zaujímavú a pestrú noc pod holým nebom J Obľúbený areál Pino pláže pri Hornej Strede je fanúšikom elektronickej hudby veľmi dobre známy predovšetkým z legendárnych BeeFreečiek a akcií Idem na fest a preto sme zvolili práve tento areál.

Djský line up je opäť poriadne nabitý a dominujú mu dve zahraničné hviezdy. Tešíme sa, že premiérovo prinesieme vychádzajúci talent a hviezdu z Anglicka. Jump-upové duo Decimal Bass a Konichi spojili sily v projekte ANNIX a za podpory legendárneho Playaz Rec. valcujú svojim zvukom a djským umením najväčšie festivaly a kluby. Bude to výnimočné neokukané vystúpenie. Tvrdé beaty príde servírovať holandský projekt Sinister Souls z PRSPCT Rec., ktorý je slovenskému publiku veľmi dobre známy a vždy je sa na čo pozerať.

Nabitému slovenskému supportu dominujú producenti Dualscript, Komander Ground a Gorebug. Vedľa nich sa na stage postaví ďalších 20  DJs ako napr. Sir. Bakulu, Slight, Dckdst, Dekel, Hoffman, Fatsound, D-high a Opaque.

Akcia sa začne už počas dňa a to o 15.00hod setmi výhercov DJ Contestu, ktorými sa stali DejWeed a Futo. Nasleduje niekoľko warm up djov a o polnoci to začnú odpaľovať headlineri noci. Noc to bude veru dlhá pretože sme túto párty po holým nebom naplánovali až do 10tej hodiny a plánujeme preťahovať až dokiaľ budete vládať. Tešíme sa na vás, a tak veríme, že aj vy.

Let the bass kick!

 

 

SÚŤAŽE

Vstupenky budete môcť vyhrať na Rádio_FM, na Nudance.sk a na facebook stránkach DNB:FEST NUDANCE.sk Slovak drum n bass, taktiež každá crew bude mať pre svojich fanúšikov 2 vstupenky na svojej fanpage.

 

 

WARM UP PARTIES:

18.6. A.M.C v Subclube

9.7.  Nudance vs. Stale Malo

29.7. Bass Factory Subclub

6.8.   Broken Bones Žilina

 

 

Všeobecné pokyny pre návštevníkov DNB:FEST Open Air 2016

Pri vstupe do areálu preberá za seba zodpovednosť návštevník, nie organizátor. Organizátor nenesie žiadnu zodpovednosť za škody spôsobené na veciach, ani za ujmu na zdraví, pokiaľ nenastali priamym pričinením organizátora.

Do areálu festivalu je zakázané vnášať zbrane, sklenené nádoby, plechovky a iné nebezpečné predmety, toxické a omamné látky a ďalšie predmety, ktoré by mohli byť organizátorom, bezpečnostnou službou alebo obsluhou označené ako nebezpečné. Taktiež je zakázané vnášať predmety určené na priamu konzumáciu.
Organizátor si vyhradzuje právo osobnej bezpečnostnej kontroly a zabavenia týchto vecí.

Fotografovanie a zhotovovanie audiovizuálnych záznamov je povolené iba pre vlastnú potrebu. Zhotovovanie akýchkoľvek záznamov z festivalu pre komerčné využitie je povolené iba vopred akreditovaným osobám. Novinári, ktorí sa riadne akreditujú prostredníctvom e-mailu na adrese dnbfest@nudance.sk a splnia podmienky stanovené organizátorom, majú zabezpečený vstup na festival a majú možnosť zhotovovať fotografie a audiovizuálne záznamy aj pre komerčné účely.

Organizátor a ním poverené osoby si vyhradzujú právo na spracovanie a ďalšie zverejnenie fotografického materiálu a audiovizuálnych záznamov z festivalu. Návštevník festivalu zaznamenaný na fotografickom, alebo audiovizuálnom materiály môže byť zverejnený bez ďalšieho upozornenia a finančnej náhrady.

Vstupenka, identifikačný náramok ktorým bezpečnostná služba označí návštevníka pri návšteve podujatia, slúži na označenie návštevníka festivalu a pri východe mimo areál podujatia sa stáva neplatnou! Návštevník festivalu je povinný počas trvania festivalu byť týmto náramkom označený. V prípade, že sa v areáli nachádza osoba bez takéhoto označenia bude osoba z areálu vyvedená.

Vstupenka je cenina. Falšovanie vstupeniek je neprípustné a trestá sa podľa zákona. Každý návštevník si je povinný vstupenku zakúpiť.

Bezpečnostná služba sa stará o poriadok počas festivalu. Na festivale bude označená nápisom SECURITY.

Návštevníci musia rešpektovať pokyny organizátora a bezpečnostnej služby. Pri neuposlúchnutí pokynov bezpečnostnej služby bude návštevník vyvedený z areálu festivalu, bez možnosti návratu a náhrady vstupného.

Organizátor si vyhradzuje právo nevpustiť do areálu osoby v značne podnapitom stave a osoby prejavujúce sa agresívne.
Ak návštevník svojím konaním spôsobí ujmu na majetku alebo technickom vybavení, alebo na cudzích predmetoch nachádzajúcich sa v areáli, je povinný tieto škody nahradiť, inak budú od neho vymáhané.

Ak návštevník svojím konaním spôsobí ujmu na zdraví inému návštevníkovi alebo zamestnancovi festivalu, organizátor je povinný poskytnúť poškodenému pomoc a v prípade situácie, ktorá si vyžaduje odbornú pomoc, privolá záchrannú službu a políciu. Políciu taktiež privolá na návštevníka, ktorý svojím konaním ujmu spôsobil.

Kúpanie v jazere areálu PINO PLÁŽ je počas festivalu zakázané! Za nerešpektovanie tohto zákazu budú osoby vyvedené z areálu festivalu, bez možnosti návratu a náhrady vstupného. Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť miesto konania podujatia, prípadne zrušiť podujatie (pri živelných pohromách alebo okolnostiach ktoré by mohli zapríčiniť ohrozenie bezpečnosti návštevníkov – v takomto prípade sa vstupné nevracia).

Počas celého konania festivalu, bude zabezpečená zdravotná služba. Zdravotníci budú označení vestami a znakom červeného kríža. Stanovisko zdravotnej služby bude pri vstupe do areálu festivalu. Prosím vyhľadajte ich pri akomkoľvek zranení, alebo zdravotných ťažkostiach. V akútnych prípadoch neváhajte kontaktovať ktoréhokoľvek zamestnanca festivalu.

Vodenie akýchkoľvek zvierat do areálu festivalu je zakázané. Výnimku tvoria zvieratá vykonávajúce sprievod zdravotne postihnutým osobám, pokiaľ o takej skutočnosti preukážu doklad. Všeobecné informácie budú návštevníkom poskytované organizátorom, alebo bezpečnostnou službou.

Návštevníci môžu poskytnúť dôležité informácie týkajúce sa akýchkoľvek udalostí, oznamov a strát, ktorémukoľvek zamestnancovi festivalu, organizátorovi, alebo bezpečnostnej službe. Na festivale je potrebné mať pri sebe občiansky preukaz alebo iný doklad totožnosti. Na festival je vhodné priniesť si so sebou aj preukaz poistenca.

Mimo festivalu má poriadok na starosti mestská a štátna polícia.

V prípade požiaru, živelných pohrôm, výpadku elektrického prúdu alebo iných nepredvídateľných situáciách prosíme návštevníkov o zachovanie pokoja a rešpektovanie pokynov organizátora, bezpečnostnej služby, resp. nimi poverených osôb.

Ďakujeme, že rešpektujete organizačné pokyny. Veríme, že si udalosť užijete spolu s nami 🙂

Tešia sa na vás Fatsound, Dr. White, Mark Bane a celá Nu:dance crew

Kontakt: nudance@nudance.sk

timetable

 

dnbfest OA plagat FINAL

 

 

t

p

l

aa

11696310_1033635666649455_1984049120137686920_o

i

13509863_10208816499524020_605204446_o

o

13422253_10208697057498044_4691786109449817894_o

11055289_10153498836062845_2449340858686525095_o

b

 

V PRIPADE ZLEHO POCASIA A SILNEHO DAZDA, SA STAGE UKRYJE POD STRECHU A DNB:FEST PREBEHNE TU 🙂

 

n

k