DNB:FEST WINTER 2017

 

Čo prinesie tohtoročná edícia DNB:FEST Winter? Očakávať môžete naozaj veľa.  

Už 27. januára 2017 čaká bratislavský klub Majestic veľká drum & bass night, ktorá určite naplní očakávania všetkých nadšencov kvalitnej elektronickej hudby. Do nôty im zahrá až 5 zahraničných hostí zo známeho vydavateľstva MethLab Recording spolu s top support djs dokonca až na 2 stagoch.

Dovolíme si tak tvrdiť, že hneď na začiatku roka môžeme očakávať jednu z najzapamätateľnejších nocí podpísaných elektronickou hudbou. A aby vám nič neušlo 🙂

 

Viac info nájdete na www.dnbfest.sk

 

Current Value /GER/ Blackout, Critical,Methlab
Hedex /UK/
Cause 4 Concern /UK/ C4C Re., Renegade Hardware, Virus, MethLab
Malux /UK/ Bad Taste, Terminal, Methlab
MLDj /UK/ Methlab
Gorebug
Neks /FR
Fatsound
D-High
M-cee
Dckdst
Hekrim
Blk Positiv
Carter
MC Steezy

FACEBOOK EVENT

 

PRIHLÁS SA DO NU:WSLETTERA, KTORÝ NÁJDEŠ NA WEB-STRÁNKE NUDANCE.SK A RAZ MESAČNE DOSTANEŠ DO SVOJHO MAILBOXU INFO O NAJBLIŽŠÍCH EVENTOCH A LINK NA NAJLACNEJŠIE VSTUPENKY.

 

 

 

CURRENT  VALUE

Už teraz je jasné, že na parkete bude bordel a v našich ušiach kvalitná bassová smŕšť! Unikátny štýl, tvrdý, no zároveň podmanivý zvuk a osobitý sound v podaní Current Value už poznáme z nadupaných trackov podpísaných na labeloch ako MethLab, Blackout, Critical Music, Bad Taste Recordings, či Invisible. Nenormálny zvuk sa hlási aj z jeho spolupráce s DnB titánmi ako je Nosia, Mefjus, Rockwell, či Maztek. Už sa veľmi tešíme na to, ako tento uznávaný a dominantný predstaviteľ tvrdšej experimentálnej formy drum & bassu zatrasie main stagom a postará sa o našu husiu kožu!

 

HEDEX

 

 

CAUSE 4 CONCERN

Snáď sa nenájde DnB nadšenec, ktorý by nepoznal toto legendárne kvarteto producentov z Londýna. Ed, Mark, Stuart a Toby fungujú pod týmto menom už od roku 1999. Svoj kvalitný matroš vydali pod rešpektovanými labelami ako Tru Playaz, Renegade Hardware, Moving Shadow, Virus, či Timeless, ale aj pod ich vlastným vydavateľstvom C4C Rec., na ktorom vyšla hudba od Stakka & Skynet, Teebee, Matrix či Rymetyme. Pri produkcii silami nešetrili a majú na rováši viac než 30 masívnych releasov plných temného neurofunku, ktorý všetci tak zbožňujeme. Tie sa očividne páčili aj veľkým menám ako Neonlight, BTK, Insideinfo, Audio, Hybris a ďalším o čom svedčia ich remixy.

A čo to znamená? Nadšenci poctivých temných beatov a turbulentného soundu, leštite raverské boty, pretože v MMCčku bude počas setu C4C poriadne horko!

MALUX

O tom, že to bude teda poriadny náklad niet pochýb! Jeho vysoko oceňované tracky nielen z MethLabu, ale aj z labelov ako Inspected, ProgRAM, Bad Taste, či Terminal ti z parketu určite nedovolia odísť a isto si zaskáčeme aj na jeho remix TC “Next Hype”, ktorý bol nominovaný na remix roka. 🙂 Už sa tešíme, akú nálož si na nás tento talentovaný týpek prichystá!