Dnb:fest Winter Rave w. A.M.C & Sinister Souls

 

Pozývame na jedinečné zimné drum and bass šialenstvo do Babylonu!

V sobotu 16teho decembra sa za mixom stretne 8 djov z troch krajín aby odprezentovalo viaceré subžánre broken beat bass music. Táto zimná edícia bude zasvätená tomu najenergickejšiemu subžánru dnb music a to neurofunku a hardom. Máš sa na čo tešiť 🙂

A.M.C /Titan Rec. uk
SINISTER SOULS /Prspct nl
THE PROPHECY /RAM
LIFESIZE MC /UK/
SK support abc:
DCKDST /BassFactory
DEKEL /Drumatch
M-CEE /Nu:dance
METH /Basement
DJ Contest winner

 

 

 


Entry on door 12 eur /// balcony 15 eur //
17+ event

Unique party atmosphere, visualisations & decorations
Massive sound & lights, 3 bars, VIP balcony

Supported by Radio_FM and Scena_FM

 

1. Vstup do klubu je od 17 rokov! Na bráne dostanete identifikačný náramok, budete mať možnosť odložiť veci do šatne a budete prekontrolovaní či do klubu nevnášate nepovolené predmety. Prosíme vás správajte sa slušne a priateľsky, aby sme spoločne vytvorili naozaj neopakovateľnú rodinnú atmosféru 🙂
 
2. Na bezpečnosť bude dohliadať profesionálna SBS, ktorá má skúsenosti z veľkých drum and bass parties. Chalani majú inštrukcie ako riešiť nevhodné situácie primerane, ako sa správať k návštevníkom aby sa cítili dobre. Výstup z klubu Babylon počas akcie je voľný, poprosíme vás aby ste sa správali slušne na ulici, zodpovedne k sebe, ostatným a majetku klubu.
 
3. Do klubu je prísny zákaz vnášať a užívať vlastný alkohol, zbrane, omamné látky, nebezpečné predmety a fixy. Na vstupe bude prebiehať kontrola, preto vo vlastnom záujme nevnášajte do klubu nepovolené veci, pretože vám budú odobrané a znehodnotené.
 
3. K dispozícii budú aj lístky na balkón -vip, za príplatok bude možné upgradenúť aj klasický lístok na VIP. S týmto lístkom sa dostanete na horný balkón a budete mať možnosť stretnúť všetkých DJs. Z balkóna je najlepší pohľad na stage, nachádza satam aj extra bar a pohodlné sedenie.
 
4. Na bráne bude dostatok lístkov. Pohodlná kapacita klubu je pre 700-800 ľudí. Na VIP balkón sa zmestí do 200 ľudí.
 
5. Na vstupe si budete môcť zakúpiť tričká Dnb:fest za 10eur a šiltovky za 15eur. Svoje veci si môžete odložiť v šatni.
 
6. Počas akcie bude nahrávaný videozáznam [aftermovie] a taktiež fotoreport, urobte si pekné spomienky s priateľmi, uverejníme ich čo najskôr po akcii.
 
7. Ak si sa zapojil-a do niektorej zo súťaží a podarilo sa ti vyhrať, nájdeš sa na zozname hostí pri vstupe. Nezabudni si doklad totožnosti
 
9. Fajčenie je v celom klube zakázané kvôli technickym problémom klubu, fajčiarsku zónu má len VIP. Prosíme o dodržiavanie zákazu fajčenia.
 
10. Vyhradzujeme si právo vyprevadiť osoby v neprístojnom stave a tých, ktorí porušujú tieto pokyny.
 
Ďakujeme za rešpektovanie, je to v záujme všetkých návštevníkov a kvality evetu!