Líder svetového dnb RAM Records sa posúva ešte ďalej !

 

 

Sony BMG získava do vlastníctva popredný drumandbassový Label RAM Records. Prečítajte si, čo všetko nová akvizícia znamená pre budúcnosť tohoto labelu.

RAM Records si drží pevné miesto na čele drumandbassovej scény už od roku 1992. Teraz ho získala do vlastníctva svetová značka Sony BMG. Môže to vyzerať celkom provokatívne, hlavne pre svetovú komunitu drum and bassu, pravda je však niekde inde. Hlavný šéf, Andy C, ktorý prevádzkuje (a bude v tom naďalej pokračovať) RAM so svojím obchodným partnerom Scottom Bourne-om, vydal nasledovné vyhlásenie "Pracovali sme s mnohými spoločnosťami v priebehu rokov, ale BMG nás naozaj dostali. Boli sme nesmierne očarení Alexi a jej tímom, a sme veľmi radi, že môžeme preniknúť do infraštruktúry a zdrojov BMG. "

Kto to sakra je Alexi, pýtate sa? Alexi Cory-Smith je BMG UK EVP (Executive Vice President-ka) a táto viceprezidentka tvrdí "ak by sme niekedy o nejakej značke mohli povedať, že definuje žáner, je to RAM. Sme radi, že môžeme pomôcť Andymu C  a Scottovi zdvihnúť RAM na ďalšiu úroveň. " V tlačovej správe tiež odznieva, že " BMG urobilo strategickú investíciu do RAM Records, ktorá má pomôcť legendárnemu drum & bass labelu rásť  vo Veľkej Británii aj medzinárodne. Zároveň však zachovať vernosť svojim nezávislým koreňom. "

ram_sonybmg

 

V súčasnosti sa na RAM zozname držia tie najväčšie svetové hviezdy ako Audio, Calyx & Teebee, Delta Heavy, Camo & Krooked, Hamilton, June Miller, Bensley, Mind Vortex, Teddy Killerz, DC Breaks, Wilkinson a mnoho ďalších. Máme potvrdené, že všetky releasy budú pokračovať podľa plánu - takže sa máme na čo tešiť! Jeden release tu môže byť už čoskoro (Delta Heavy na Magnetic) takže sa nemusíme báť, o novinky z dielne RAM núdza nebude.

Dovtedy, tu je Andy C a jeho najnovšia skladba... s názvom, "Nová éra " ... hmm 🙂

 

ramslovakia