SHOGUN AUDIO

Keďže sa blíži 17. marec,  deň, kedy Technimatic zaplnia bratislavský NuSpirit Club svojim pestrým liquidfunkovým setom, je načase predstaviť aj ich domovské vydavateľstvo. Prečítajte si, pod akou značkou vzniká ten najlepší drum&bass. Predstavujeme vám Shogun Audio.

Ktorý známy DJ stojí za labelom Shogun Audio?

Názov tohto významného anglického vydavateľstva je úzko spätý s osobnosťou jeho zakladateľa, ktorým je Ed Keeley aka DJ Friction. Známa osobnosť britského éteru, tvár a hlas BBC Radio 1, muž, ktorý v tomto rádiu až do konca minulého roka pravidelne prinášal novinky zo sveta drum&bassu od roku 2012. Žezlo po ňom prevzal Rene LaVice. Byť  vo vysielaní jeho show a premiérovo v nej vysielať nový track, vždy znamenalo pre producentov veľkú česť. Pete Tong ho označil ako jedno z najväčších zvierat na scéne. A nepochybne aj je jednou z najváženejších a najrešpektovanejších osobností v bass music, v roku 2011 zaslúžene uvedený do Siene slávy Drum&Bass Areny.

Počas svojej kariéry ako DJ a producent spolupracoval s tými najväčšími menami UK scény, s Example na remixe tracku Changed the way u kiss me či so Skreamom a celou výkladnou skriňou UK grimu - s P Money, Roll Deep či Scruffizer na tracku Kingpin.

Popri tom všetkom je aj manažérom labelu Shogun Audio a nemožno mu uprieť nos na talenty. Jeho vydavateľstvo zastrešuje producentov ako Alix Perez, Fourward, Rockwell, Joe Ford a samozrejme hostí našej marcovej párty – Technimatic. FB event

 

Shogun Audio presents: The Classics (2004 – 2017)

Label sa môže pochváliť množstvom kvalitných releasov. Za pozornosť každého verného fanúšika drum&bassu však stojí výber toho najlepšieho, čo Shogun zhromaždil na výberovke Shogun Audio presents: The Classics (2004 – 2017). Multižánrová kompilácia predstavuje prierez tými najkvalitnejšími beatmi. Prenesieme sa s ňou v čase a 30 trackov, medzi ktorými nájdeme aj 3 kúsky od Technimatic (Parallel, Bristol a Looking for Diversion), je zakončený hodinovým mixom. Dostupný je cez všetky dobré streamovacie služby.