Camo & Krooked

Rakúske duo Reinhard Rietsch a Markus Wagner, po celom svete známi ako Camo&Krooked, sú viac ako dekádu spoľahlivou značkou chrliacou jeden skvelý track za druhým. Hrá im to spolu už od roku 2007. Za tento čas sú neoddeliteľnou súčasťou scény a svoje umenie prídu predviesť aj dobre známemu slovenskému publiku.

Nie je vybraný žiadny galérie alebo galérie bola zmazaná.

Camo&Krooked produkujú s nadšením celé roky, čoho dôkazom je aj množstvo trackov, ktoré vydali, niekoľko EP a 7 albumov. Radi sa púšťajú aj do remixov, ktoré určite zakomponujú do svojho setu. Medzi tie tracky, ktoré sa vryjú do pamäte na celé roky jednoznačne zaraďujeme Cross the line s výrazným vokálom krásnej Ayah Marar a All fall down feat. Shaz Sparks.

Veľmi silný album Mosaik priniesol do klubov a slúchadiel skvosty ako Ember čí Mandala. Ich spolupráce Sidewinder a Kallisto s Mefjusom sú zárukou zvukovej dokonalosti. Najnovšie príjemne prekvapili featuringom s legendárnym Jeru the Damaja v tracku Set it Off.

Naše obľúbené tracky sú Ember, Good times bad times, Come together, Black and white či Like I do <3

Nechajte sa prekvapiť ich selekciou vo februárovom sete. Prídite podporiť kvalitný drum&bass a užiť si noc plnú lásky a skvelej hudby. Tešíme sa na vás v Babylone 🙂