DJ Battle #dnbsity na DNB:FESTe!

V rámci DNB:FESTu, ktorý sa uskutoční 13. mája v LOFTe na Továrenskej v Bratislave, sa budeme lúčiť s touto alternatívnou ulicou, ktorá je plná spomienok nás všetkých, čo alespoň raz vstúpili do povestných klubov Batelier, alebo Fuga.

Budeme ale aj vítať novú drum and bassovú krv na scéne. V rámci projektu #dnbsity prebehne prvý z niekolkých contestov práve v LOFTe na DNB:FESTe 13. 5. 2016. Chystáme aj #openmiccontest pre MCs, aj #DJcontest pre tých, ktorí si budú chceť zahrať na velkých akciach so svetovými menami.

Začneme teda rovno vyhlásením súťaže o postup na DJ Battle Show, kde si zahrajú 4 DJs, ktorých vyberie odborná porota zložená z členov NU:Dance Crew. Každý z nich nám predvedie 20minút svojho umenia a potom nás ešte presvedčia o tom, či vedia hrať aj Back 2 Back, keďže tohtoročný DNB:FEST sa nesie v tomto duchu. Výherca sa môže tešiť na hodnotné vecné ceny od našich partnerov a na hranie na najbližšej párty v bratislavskom MMC na NU:Dance B-day party 9. 9. 2016 so zahraničnými headlinermi.

 

Pošli nám teda svoj mix najneskôr do 7.5.2016 na dnbsity@nudance.sk s predmetom mailu: DJ Battle DNB:FEST. Do mailu nám napíš:

  • 1. svoje meno,
  • 2. svoje umelecké meno,
  • 3. pár viet o sebe a ako si sa dostal k hraniu,
  • 4. tvoje foto (najlepšie za playermi či gramcami ;-),
  • 5. z čoho hraješ, 
  • 6. link na tvoj najlepší set nahratý na soundcloude, alebo mixcloude.

Ano podmienkou teda je mať set nahratý na soundcloud.com, alebo mixcloud.com. Máš teda presne týždeň na toto všetko! Good Luck a tešíme sa na tvoje tunes! 3:)

DNB:FEST event na Facebooku

NU:Dance Crew