DNB:FEST DARK SUMMER 2018

 

Po polroku si opäť užijeme jedinečný DNB:FEST, tentokrát však bude niesť podtitul "DARK SUMMER"!

Zapíšte si do kalendára dátum 9. júna, Ateliér Babylon a k nemu si poznačte presne tento event. Našim nohám dáme opäť poriadne zabrať a zaskáčeme si na naše obľúbené lámané beaty a.k.a DNB. Na aké ich subžánre sa môžete najviac tešiť? Tentokrát sme si pre vás pripravili kvalitnú dávku neurofunku, ale aj obľúbených hardov. Ich náruživý sound k nám prídu do Bratislavy predviesť hneď 3 známe svetové mená: Hallucinatori, Hypoxia a Merikan. Spolu tak budú reprezentovať 3 uznávané labele, ktoré pre nikoho z vás nie sú určite žiadnou neznámou. O zvyšok večera sa tradične postará local support. Kvalitu eventu a ten najkrajší dnb zážitok z noci podporí aj voľný pohyb po klube, ktorý sme sa rozhodli tentokrát rozšíriť aj na balkón.

Sledujte FB udalosť, checkujte všetky novinky a zapojte sa do súťaží o lístky, tričká, šiltovky či iné fajnové ceny, budeme radi. Nám ostávajú ešte 2 mesiace príprav, tak snáď pôjde všetko hladko. Vidíme sa v plnom nasadení začiatkom júna. Tešíme sa na vás 🙂

 

HALLUCINATOR /EMI| PRSPCT | Forbidden Society | Yellow Stripe | Melting Pot
HYPOXIA /MethLab, Bad Taste, Eatbrain, Drum&bass arena, Titan Rec.
MERIKAN /Blackout / PRSPCT/ Cause4Concern / Close2Death

support:
DUALSCRIPT /Close2death
GRNA live /Serotone rec.
M-CEE /Nu:dance
DR. WHITE
/Basement
Dj contest

 

Entry 13/15 eur. 

Unique party atmosphere, visualisations & decorations
Massive sound & lights, 3 bars, balcony, no smoking in club, tickets on door.

Media support: Radio_FM, Scena_FM, Citylife, Gregi

 

RULEZ IN CLUB:

1. Na bráne dostanete identifikačný náramok, budete mať možnosť odložiť veci do šatne a budete prekontrolovaní, či do klubu nevnášate nepovolené predmety. Prosíme vás správajte sa slušne a priateľsky, aby sme spoločne vytvorili naozaj neopakovateľnú rodinnú atmosféru 🙂
 
2. Na bezpečnosť bude dohliadať nami vybraná a profesionálna security služba, ktorá má skúsenosti z veľkých drum and bass parties. Chalani majú inštrukcie ako riešiť vzniknuté situácie priateľsky a primerane, ale aj to, ako sa správať k návštevníkom, aby sa cítili dobre.
 
3. Do klubu je prísny zákaz vnášať a užívať vlastný alkohol, zbrane, omamné látky, nebezpečné predmety a fixy. Na vstupe bude prebiehať kontrola, preto vo vlastnom záujme nevnášajte do klubu nepovolené veci, pretože vám budú odobrané a znehodnotené.
 
3. Na tejto párty nebudeš potrebovať VIP lístok, pretože balkón, ako aj všetky priestory klubu budú prístupné na klasický lístok.
 
4. Na bráne bude dostatok lístkov. Pohodlná kapacita klubu je 700 ľudí. 
 
5. Na vstupe si budeš môcť zakúpiť tričká a šiltovky. Svoje veci si môžeš odložiť v šatni za poplatok 50 centov.
 
6. Počas akcie bude nahrávaný videozáznam [aftermovie] a taktiež fotoreport, urobte si pekné spomienky s priateľmi, uverejníme ich čo najskôr po akcii. Počas akcie postujte svoje fotky a videá, niektorých odmeníme vstupenkou či tričkom.
 
7. Ak si sa zapojil-a do niektorej zo súťaží a podarilo sa ti vyhrať, nájdeš sa na zozname hostí pri vstupe. Nezabudni si doklad totožnosti a výhru si žiadaj na vstupe u biletárov.
 
9. Fajčenie v klube nebude možné aj keď sa to ešte snažíme dohodnúť tak, aby bola dodržaná bezpečnosť a poriadok. Budú na to vyhradené priestory pred klubom.
 
10. Vyhradzujeme si právo vyprevadiť osoby v neprístojnom stave a tých, ktorí porušujú tieto pokyny.
 
Ďakujeme za rešpektovanie, je to v záujme všetkých návštevníkov a kvality párty 😉