L 33

EATBRAIN

 

Za posledných pár rokov sa tento mladý 22-ročný producent, vlastným menom Dayan Kutsarov svojimi schopnosťami zaslúžil o to, aby sa Bulharsko dostalo na mapu svetového drum and bassu. Svojimi spletitými trackmi zapôsobil na vydavateľstvá RAM, Titan, Rise audio či Eatbrain.

 

 

Dočkal sa podpory od pánov ako sú DJ Hype, Andy C alebo Dilinja. Jeho temný futuristický sound  nesklamal a práve Andy C ho prizval, aby bol súčasťou kompilácie Nightlife 6 v roku 2013. Prispel naň trackom Discrete, čo ho automaticky posunulo o level vyššie. V ďalšom roku mu vyniesol veľký úspech singel Melt/Let loose. Aj po dvoch rokoch sa tieto tracky stále objavujú v mixoch najzvučnejších djských mien. Koncom roka 2014 sa jeho počin Saviour ocitol na 18. albume D&B Areny.

 

 

 

Najvýraznejšie úspechy a posun v kariére však prišli so spoluprácou s labelom Eatbrain. Na precízne EP Scream nadviazal jeho prvý full album Karate, zmluvu s Eatbrain má však aj na druhý a už teraz môžeme s istotou povedať, že jeho set 9.9. v MMC bude náklad ako sa patrí.

 

 

 

poster