SHOGUN AUDIO

Keďže sa blíži 13.apríl, deň, kedy Technimatic zaplnia bratislavský Subclub svojim pestrým liquidfunk a dancefloor setom, je načase predstaviť aj ich domovské vydavateľstvo. Prečítajte si, pod akou značkou vzniká ten najlepší drum&bass. Predstavujeme vám Shogun Audio.

Ktorý známy DJ stojí za labelom Shogun Audio?

Názov tohto významného anglického vydavateľstva je úzko spätý s osobnosťou jeho zakladateľa, ktorým je Ed Keeley aka DJ Friction. Známa osobnosť britského éteru, tvár a hlas BBC Radio 1, muž, ktorý v tomto rádiu až do konca minulého roka pravidelne prinášal novinky zo sveta drum&bassu od roku 2012. Žezlo po ňom prevzal Rene LaVice. Byť  vo vysielaní jeho show a premiérovo v nej vysielať nový track, vždy znamenalo pre producentov veľkú česť. Pete Tong ho označil ako jedno z najväčších zvierat na scéne. A nepochybne aj je jednou z najváženejších a najrešpektovanejších osobností v bass music, v roku 2011 zaslúžene uvedený do Siene slávy Drum&Bass Areny.

Počas svojej kariéry ako DJ a producent spolupracoval s tými najväčšími menami UK scény, s Example na remixe tracku Changed the way u kiss me či so Skreamom a celou výkladnou skriňou UK grimu - s P Money, Roll Deep či Scruffizer na tracku Kingpin.

Popri tom všetkom je aj manažérom labelu Shogun Audio a nemožno mu uprieť nos na talenty. Jeho vydavateľstvo zastrešuje producentov ako Alix Perez, Fourward, Rockwell, Joe Ford a samozrejme hostí našej marcovej párty – Technimatic. FB event

 

Shogun Audio presents: The Classics (2004 – 2017)

Label sa môže pochváliť množstvom kvalitných releasov. Za pozornosť každého verného fanúšika drum&bassu však stojí výber toho najlepšieho, čo Shogun zhromaždil na výberovke Shogun Audio presents: The Classics (2004 – 2017). Multižánrová kompilácia predstavuje prierez tými najkvalitnejšími beatmi. Prenesieme sa s ňou v čase a 30 trackov, medzi ktorými nájdeme aj 3 kúsky od Technimatic (Parallel, Bristol a Looking for Diversion), je zakončený hodinovým mixom. Dostupný je cez všetky dobré streamovacie služby.